Weldcote 7 x 7/8 Z-Премиер Циркони 60G Размавта Пршлен, Компресирана Тип, Направени во САД, Кутија 10

Weldcote 7 x 7/8 Z-Премиер Циркони 60G Размавта Пршлен, Компресирана Тип, Направени во САД, Кутија 10

Во магацинот
DEN 647.76
Од стоката:

Z-ПРЕМИЕР Циркони технологија обезбедува најбрзо метал отстранување на било Циркониум основа жито.Одлични на јаглерод челици и нерѓосувачки челици.Z-Премиер обезбедува кул сечење со изграден во мелење помош и се препорачува за агресивни употреба и тешки апликации.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата