LOQI Botany Колекција Торбичка за Обновливи Кеси, различно обоени, Сет од 4

LOQI Botany Колекција Торбичка за Обновливи Кеси, различно обоени, Сет од 4

Во магацинот
DEN 1007.76
Од стоката:

Колекција доаѓа со 4 обновливи кеси.Држи до 44 фунти поединечно, одлична замена за пластични кеси.Отпорен на вода.Димензии : Торба : 20 x 16.5 инчи, архивиран торбичка : x 4.5 4.5 инчи.Материјал : Полиестер, OEKO-TEX уверение.Со задебелени букви се појавува на боја комбинира Botany колекција на обновливи кеси во чест на растенија & животни кои коегзистираат и да даде убавината на нашите животи.Во склопот продавница овие LOQI обновливи шопинг кеси во три различни начини : 1. Капакот и навивам во вклучени архивиран торбичка, 2. се тркалаат и обезбедување со кадар на рака, или 3. работи во внатрешноста џеб.Кесите се одржи 44 фунти поединечно, се отпорни на вода (ќе не избледуваат), и одлична замена за пластични кеси.Секој обновливи торба доаѓа со архивиран торбичка за лесно складирање и внатрешен џеб за носење на вашиот копчињата, паричникот и телефон.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата