MASO Мотоцикл Аларм Диск Заклучување 6mm Pin Жолта Мотор Кочница Безбедност Аларм Диск Роторот Заклучување + Бесплатно Потсетник Кабелот од 1,5 m + 2 Клучеви

MASO Мотоцикл Аларм Диск Заклучување 6mm Pin Жолта Мотор Кочница Безбедност Аларм Диск Роторот Заклучување

Во магацинот
DEN 690.72
Од стоката:

√100% сосема нов и висок квалитет,направени од премиум материјали и донесува напредни подесувате-отпорни вентил кодот за јадрото да биде едвај отвори со други копчиња. √Посветен дизајниран безбедност аларм заклучување за да ја заштитите вашиот велосипед од кражба. √ Челик кабел со заштитна винил за да се помогне во спречување на гребење на вашиот велосипед. √Погоден за диск не се заклучи на врзување на Мотор, Велосипед или Скутер. ★100% Квалитет И По Продажбата на Услугата:Сите наши производи се проверуваат пред пратката.Ние ви нудиме една година гаранција.Ако не ви се допаѓа пакетот, ве молиме контактирајте со нас во времето, ви благодарам многу, нашата услуга по продажбата е многу совршен, верувам дека ќе бидете задоволни.Функција : 1. Висок Квалитет на Трајни Диск Заклучување Потсетник Кабел погоден за диск не се заклучи на врзување на Мотор, Велосипед или Скутер. 2. 1.5 м во должина за да стигнат од краток за да се високи handlebars. 3. Челик кабел со заштитна винил за да се помогне во спречување на гребење на вашиот велосипед. 4. Светла боја за максимална прегледност. 5. Помага во спречување на потенцијалните штета. 6. Посветен дизајниран безбедност аларм заклучување за да ја заштитите вашиот велосипед од кражба.Спецификација: ◆ Материјал : Главни делови се направени од Високо-квалитет Зацврстуваат Нерѓосувачки Челик и Метал.Заклучување тело материјал се направени од Цинк Легура. ◆ Отпорен на вода и анти-штета кодот за јадрото. ◆ Висок квалитет на цинк легура. ◆ 10мм обемот = 5mm дијаметар на заклучување, pin, 7.5 mm јазот висина и 45mm длабочина ( не вклучувајќи игла должина). ◆ Микропроцесори контролирани шок и движење сензори предизвика пирсинг 100d B сирената. ◆ Притисни pin систем на заклучување. ◆ Монтажни електронски модул. ◆ Авто-Рака/Разоружа. ◆ Сите наши производи се во акции и подготвени за итно испраќање.Пакет: ◆ 1x Жолта Аларм Диск-Заклучување ◆ 2x Копчиња ◆ 1x Диск Заклучување Потсетник Кабел(Портокалова боја,должина : 1.5 м).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата