Toshiba Satellite L755 L755D SATA DVD-RW Режач Писател CD ROM Диск Плеер

Toshiba Satellite L755 L755D SATA DVD-RW Режач Писател CD ROM Диск Плеер

Во магацинот
DEN 1176.00
Од стоката:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Горат ЦД и ДВД, Игра/Прочитајте ЦД и ДВД.Напишете Брзина : DVD-R : 8x max.DVD+R : 8x max ; DVD-RW : 6x max.DVD+RW : 8x max ; DVD-R DL : 6x max.DVD+R9 : 6x max ; CD-R : 24x max.CD-RW : 24x max.Компатибилност : Сите Windows оперативниот СИСТЕМ.Компатибилен со Toshiba Satellite L755 L755 D.Компатибилен со сите верзија на Windows.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата