УЛ Наведени AC Полнач Компатибилен со Asus Q552U Q552UB Q552 Q552UB-BHI7T12 Лаптоп Кабелот за Напојување

УЛ Наведени AC Полнач Компатибилен со Asus Q552U Q552UB Q552 Q552UB-BHI7T12 Лаптоп Кабелот за Напојување

Во магацинот
DEN 455.76
Од стоката:

Безбедност УЛ Наведени - Nicpower полначи има средба стандардите за електрична безбедност : со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за smart функции заштита против текот на струја,во текот на напон,над оптоварување,кратки-коло заштита и авто обнова.Компатибилност - Одговара за Asus Q552 Q552 U Q552 UB Q552 UB-BHI7 T12 Лаптоп.Држачи за Текст - 100-240 V 50-60 Hz Излез : 19 V 3.42 НА Watts : 65 Watts (Компатибилен со 19 V 2.37 НА 45 W).Преносливост - 90 степени виткање игли се направи за пакување полесно кој е совршен придружник за патување.Сервис и Поддршка : 30 Дена Не-кавга Политика на Враќање / Производителот 12 Месеци Гаранција.Свитлива plug го прави за лесни за складирање.Премиум материјалот го прави кабелот повеќе издржливи. 7.5 Ft екстра долг кабелот за напојување погоден за вас да се достигне во вашиот дом или на други места.Проверени, Одобрени и Овластени од страна на УЛ, Безбедноста и Ефикасноста на вашата електроника.Hight квалитет заштитна чип : заштита од краток спој, overvoltage, прекуструјна и внатрешни прегревање.Компактна големина обезбеди максимална преносливост каде што сакате да одите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата