TIHOOD Алуминиум Топлина Мијалник РБС Дисипација за слободен Фаза Цврста Состојба Реле 10A-40A

TIHOOD Алуминиум Топлина Мијалник РБС Дисипација за слободен Фаза Цврста Состојба Реле 10A-40A

Во магацинот
DEN 263.76
Од стоката:

Сосема нов и висок квалитет.Материјал : Алуминиум. 3.1"x2"x2" Мали Топлина Мијалник.Топлина мијалник за слободен фаза цврста состојба реле РБС.Направени од издржлив алуминиумски материјал, да им помогне прахосвам на топлина и заштита на вашиот реле.Спецификација : . *Име На Производ : Алуминиумско Топлина Мијалник. *Пакет Содржина : 3 x Алуминиум Топлина Мијалник. *Модел : ПИ-50 W. *Одговара за : слободен Фаза РБС. *Материјал : Алуминиум. *Главната Боја : Сребро На Ѕвонење. *Вкупна Големина (Прибл.) : 8 x 5 x 5cm / 3.1-инчен x 2-инчен x 2 инчи (L*W*H). *Монтажа Дупка Со Дијаметар Од (Прибл.) : M4. *Навој Дупка Растојание : 48mm / 1.88-инчен. *База за Монтажа Дупка со Дијаметар : 9 x 5mm / 0.4" x 0.2"(L*W). *Големина На Покривот (Прибл.) : 60 x 50mm / 2.36-инчен x 1.97-инчен (L*W). *Големина Нога (Прибл.) : 80 х 50мм / 3.15-инчен x 1.97-инчен (L*W).

Таа е поголема од информацијата

*Product Name:
Aluminum Heat Sink *Package Content

Производи во категоријата