DEVOPS Жени е 2 Пакет Термички Долги Ракави Кошули Компресија Baselayer Блузи

DEVOPS Жени е 2 Пакет Термички Долги Ракави Кошули Компресија Baselayer Блузи

Во магацинот
DEN 551.52
Од стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Полиестер/10% Spandex.Не Кајгана. 【Микро Руно Наредени】 90% Полиестер, 10% Spandex. 【Ултра Мека затвори-фитинг стил не се подобри во задржување на телесната температура за да се задржи топло. 【Разноврсна Перформанси】 Термички Блузи со ултра мека рака чувство и топлина-задржување е добра опција за време на различни затворен активности, отворено екскурзија и рекреативни активности. 【Лесно Се Грижи】 Машина Перат. 90% Полиестер 10% Spandex.Руно Наредени.Брзо Се Суши.Влага-Wicking. 4-Начин На Истегнување.Топлина На Задржување.Топлинска Техника Руно Ткаенина обезбеди зголемена топлина и топлинска изолација.На 4-начин се Водат обезбедува одлична еластичност и цврстина за максимална мобилност.Дизајнирани се за ладното време сезона на повик.Се конвертира влага за да се загрее.Се зголемува топлина и протокот на крв.DEVOPS Женска долг ракав термички маици се изработени со микро-руно ткаенина за да ги даде на крајната топлина за време на ладно време сезони.Ве молиме погледнете го големината на табелата за да го изберете вашиот големина.Ако имате проблеми со изборот на големината, ве Молиме погледнете на други клиенти големина повратни информации.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата