zerogravitee Претпазливост Радиоактивни Материјали Светли Неонски Резервоарот Врвот - 6 Светли Бои

zerogravitee Претпазливост Радиоактивни Материјали Светли Неонски Резервоарот Врвот - 6 Светли Бои

Во магацинот
DEN 431.76
Од стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Preshrunk Памук.Машина За Миење. 6.1 мл., 100% preshrunk памук.Рамо-до-рамо снимање/Лесна collarette.Двоен-игла вратот, ракави и на дното полите.Печатени во САД!.ПРЕТПАЗЛИВОСТ РАДИОАКТИВНИ МАТЕРИЈАЛИ Светли Неонски пигмент обоена Резервоарот Врвот.Овој резервоар е направен од дише 6.1 оз. 100% пред-shrunk памук и карактеристики двојно игла крои за издржливост и граница на трим за удобност.Машина перат светли бои.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата