Андроид Телефон Микро USB Брз Автомобил Полнач Приклучокот, QC3.0 30W Двојна Порта USB запалка приклучок Адаптер за Мото X/X Игра,E/E плус,Samsung Галакси J8 J3 J7V/Премиер/Круна/Sky Pr

Андроид Телефон Микро USB Брз Автомобил Полнач Приклучокот, QC3.0 30W Двојна Порта USB запалка приклучок Адаптер

Во магацинот
DEN 287.52
Од стоката:

【18 W QC3.0 Микро Порт+2.4 USB Порт】 Двојна пристаништа пумпа од 30 W вкупно.Двојна порта за поддршка на брзо полнење 18 W (максимум) и USB 2.4 високо излез за да се обезбеди ефикасно и брзо полнење за вашите уреди, кои во голема мера може да се сретне на полнење потребите на различни типови на мобилни електронски уреди.Тоа лесно може да се идентификуваат мобилни уреди и да се обезбеди најдобрите ефикасноста на полнење, до 3 пати на традиционалните полнење брзина. 【Брзо Микро USB Компатибилност】 Андроид Микро USB Полнач за брзо полнење за Samsung Галакси 8/J7/J6/J5/J4/J3/J2/J1,Забелешка 5 4,S7 S6 Плус/Edge/Активни, J3 J5 J7 Круна/Премиер/Star/Sky, J7 V,J7 Премиер/Sky Pro/Pro/Насочите/Perx/J7 V 2/Star/Круна/Eclipse/Луна/Нео/Max;Мото G5s G5 E4 E5 E6 Плус,G6 E5 E6 Игра, E5/Игра/Крстарење/Супра,G6 се Игра/Forge,Мото X Сила/C/C Плус/Droid Турбо 2;LG Stylo 2 3 Плус,Перо 2 3 Плус,LG Aristo 3+ 4+ 2/Арена 2/Премиер 2/Феникс 4 3 2 Плус, Xpression Плус, X Полнач/Потфат и повеќе. 【Трајни Забелешка 5 4,A6/A6+- Samsung Галакси J7 V/J7 V 2,J7 Премиер/Perx/Sky Pro/ Star/ Луна/Круна - Samsung Галакси J3 V,J3 Про,J3 Премиер/Премиер Луна,J3 Луна/ Луна Про - Samsung Галакси J3 Ѕвезда/Турбо/Постигне/Eclipse/Појават /Мисија/Орбита - Samsung Галакси J8 J7 J6 J6+, J5,J4 J4+,J3,J2, J1(2018 2017 2015 2016 година)- За Kyocera Dura TR/ Dura XV LTE E4610 /Cadence /Brigadier /Dura Force XD - LG Stylo 3 / K20 Плус/ Q6 / K7,LG G2, G3, G4,G Флекс,V10,Volt, Stylo, K7 And повеќе Андроид Микро USB Порта devices Package се Вклучени : - 1 x Двојна Порта Автомобил Полнач - 2 x Микро USB Кабел на 6 FTWarranty : - УЛ Наведени/Безбедност Производ со врвен Квалитет.- 90 Дена Пари Назад, 12 Месец Слободна Замена. 7 x 24 часа Услуги на Клиентите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата