LINNIW Премиум 4+2 Пакет Вакуум Филтер Замена Компатибилен Ајкула Navigator Lift-Away NV350, NV351, NV352, NV355, NV356E, NV357, NV360, NV370, NV391, UV440, UV490, UV540,Замена XFF350 XHF350

LINNIW Премиум 4+2 Пакет Вакуум Филтер Замена Компатибилен Ајкула Navigator Lift-Away NV350, NV351, NV352,

Во магацинот
DEN 407.76
Од стоката:

Компатибилен со Ајкула Navigator Lift Далеку Исправена средства за Чистење модел NV350, NV351, NV352, NV354, NV355, NV356, NV357, NV358, Делукс NV360, NV370, NV391, DLX UV440, UV490, UV540 и филтер делови XFF350 XHF350. Заврши со 4 пена филтри со 60 PPI густина, 4 ултра-дебел чувствува филтри со текстура површина, и 2 HEPA филтер.Направени од високо-сила и заштита на животната средина материјал.Перат и Еднократно, Едноставно исплакнете со чиста вода и нека се целосно да се исуши пред да пренамената на истите. 60-Ден Гаранција : 100% money-back или слободна замена гаранција; Ако имате било какви прашања во врска со производ,ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници веднаш да се добие целосна наплата или нов производ.LINNIW 2 HEPA 4 Пена 4 Чувствува Филтри Компатибилен Ајкула Navigator Lift-Away NV350, NV351, NV352, NV355, NV356 E, NV357, NV360, NV370, NV391, UV440, UV490, UV540,Замена XFF350 XHF350 Пакетот вклучува : 4 Перат Пена и се Чувствува Пре-Филтер Замена Колекции & 2 Hepa Филтер Ова не е Ајкула ОЕМ производ.Ајкула бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на Ајкула бренд име или модел ознака за овој производ е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата