Човечка Коса Пунџа Екстензии Брановидна Кадрава Неуредна Крофна Chignons Коса Парче Перика Hairpiece

Човечка Коса Пунџа Екстензии Брановидна Кадрава Неуредна Крофна Chignons Коса Парче Перика Hairpiece

Во магацинот
DEN 110.16
Од стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Неуредна Брановидна пунџа scrunchy коса : човечка коса.сосема природно, не сјајна, мека и удобна за носење.ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА : со еластична гума бендот, многу лесно да се вклопи со еластични влакна се врзуваат за повеќето луѓе.Совршен природни нијанси.Далеку подобри од синтетички bunpiece во однос на видот, допир, издржливост, итн.Совршен за додавање на волумен и полнотата на пунџа или конска опашка.Прилагодлива големина, многу лесно да се вклопи повеќето луѓе со еластична на коса и вратоврска.Промена на вашиот изглед во секунди, идеален за разни прилики како што се матурска, свадба, или вечер надвор.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата