Мелница Арбор Држач за Полнење C12 C16 C20 C25 C32 C3/4 FMB22 CNC Алатка Носителот BAP300R40 50 63 22 4T 5T 6T Мелење Машина Глава 10 компјутери APMT1135 Вметнете Вртење Алатка Заградата

Мелница Арбор Држач за Полнење C12 C16 C20 C25 C32 C3/4 FMB22 CNC Алатка Носителот BAP300R40 50 63 22 4T 5T

Во магацинот
DEN 1956.00
Од стоката:

Оваа фабрика носителот собата е погодна за двете двојно заврши и една заврши, што е повеќе погодно.Најчесто е потребно видови, detailer, погруб и finisher направи совршена комбинација со голема вредност.Пакет се Вклучени : 1 парче FMB алатка holder1 парче 300 R машина head10pcs APMT1135 blade Through загрева и угасне,цврсти тешко со добра амортизирање ефект.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата