ForgeFix Круг Главата Помине Galvanised Заврши 150mm Торба на 2.5 kg

ForgeFix Круг Главата Помине Galvanised Заврши 150mm Торба на 2.5 kg

Во магацинот
DEN 647.52
Од стоката:

Производителот гаранција може да не се применува.Мулти-цел ноктите.Galvanised за зголемување на издржливост.За користење со двете меки и тврди дрва материјали.Се користи во многу столарија и изградба апликации.Помогне да се намали дрво деформација.Forge Fix Круг Главата Помине Galvanised Заврши 150mm Торба 2.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата