Џунгла Салата Царство Дрво Замав - Сина Диск Занишан Седиштето & Виножито Качување Јаже за Деца - Playset со Carabiner и 4-Нога Рака - на Отворено Замав Постави Додатоци

Џунгла Салата Царство Дрво Замав - Сина Диск Занишан Седиштето & Виножито Качување Јаже за Деца - Playset со

Во магацинот
DEN 1103.76
Од стоката:

РАЗНОВРСНА - Нашите јаже замав е совршен игралиште активност за деца.Тоа не само што вклучува шарени платформи за да им помогне да се искачи до врвот, но, исто така, има забава диск замав седиште за занишан!.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Ова отворено дрво замав јаже и диск седиште се бриз да се постави.На playset додатоци пристигне подготвен да оди со некоја книга на инсталација и carabiner за дополнителна безбедност.ИЗДРЖЛИВИ - Направена од високо квалитетни материјали, нашата широка и плетенка дрво качување јаже е изграден за акција.Мора да внимаваш, Тарзан!Овој диск замав во собата може да се справи со елементите.ПРИЛАГОДЛИВА - Овие диск во расположението за надворешни игра може да бидат скроени да одговараат на вашиот малку мајмуни, како што тие растат.Долги, средни, или краток корекција значи секој може да земе замав.ЗАБАВА ПОДАРОК - Нашите игралиште додатоци, направи големи подароци за било младиот и надежен авантурист.Со овие дрво во расположението, може да се види нивната доверба се зголемуваат како што се лулаат преку нивната сопствена дворот џунглата спортски сали!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата