Обичај Кожата Торба за Лаптоп 17 17.6-инчен СТП Водоотпорен Лаптоп Случај Рамо Гласник Торба ...

Обичај Кожата Торба за Лаптоп 17 17.6-инчен СТП Водоотпорен Лаптоп Случај Рамо Гласник Торба ...

Во магацинот
DEN 311.76
Од стоката:

Лаптоп чанта може да се користи како една рачна ташна, може да се користи како крст-тело торба, може да бидат обесени на лаптоп торба на куфер мала тежина, лесно да се носат. 1. Поддржува директни избор на претпочитаната Или режим на слика Можете да видите дека во овој магазин.(слика прилагодување) ве Молам оставете порака кога ќе ги купите, големина на лаптоп торба. 2. Лаптоп пакет компатибилност : 12-инчен 13.78x1.18x10.04 инчен/350x30x255mm 13-инчен 14.96x1.18x10.64 инчен/380x30x270mm 14-инчен 15.75x1.18x11.02 инчен/400x30x280mm 15-инчен 16.53x1.18x12.20 инчи/420x30x310mm. 3. Лаптоп чанта може да се користи како една рачна ташна, може да се користи како крст-тело торба, може да бидат обесени на куфер Лаптоп торба мала тежина, лесно да се носат. 4. Стилски боја патување-friendly лаптоп чанта седи со голем џеб на секоја страна да го скрие се справи и задржете го копчето на глувчето, напојување, мобилен уред, итн. 5. Материјал : СТП Бренд Име : v-потпише договор со милан Боја : Прилагодено за Употреба : Отворен Карактеристики : Водоотпорен Мулти-Големина Торба за Лаптоп.Име : Лаптоп чанта Материјал : СТП Боја : Прилагодено Функција : Водоотпорен мулти-големина торба за лаптоп Може да се користи како една рачна ташна, може да се користи како крст-тело торба, може да бидат обесени на куфер, лаптоп торба лесен, лесно да се носат Стилски боја патување-friendly лаптоп чанти дојде со големи џебови на секоја страна за да се скрие рачки и задржете надолу глувци, за напојување на мобилни уреди, и повеќе.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата