Галакси Светлина Проектор,4 во 1 Планетата Ноќ Светлина Проекторот со Далечинскиот Управувач,Bluetooth Звучник&White Звуци,Мерењето Starlight Проектор за Спалната соба на Игр?

Галакси Светлина Проектор,4 во 1 Планетата Ноќ Светлина Проекторот со Далечинскиот Управувач,Bluetooth Звучник&White

Во магацинот
DEN 671.76
Од стоката:

【НОВИ 4 in1 НОЌ СВЕТЛИНА ПРОЕКТОР】4in1 светлина проекторот со научна галакси проектор, вода бран ноќ светлина, бел шум машина, и Bluetooth звучник функции.Тоа може проект 9 планети шема и 14 бои rotatable океански бран ноќ светла.Можете да го осветли ги заедно или поединечно, вртење на празно таванот во почетниот планетариум, што ќе ви овозможи да се сон на просторот во текот на ноќта.Донесе неверојатни starlight покаже ефектот. 【ИЗГРАДЕНА-ВО 3 БЕЛ ШУМ МУЗИКА】 галакси проектор вклучува 3 популарни бела звуци (џунгла птица повици, тече вода, брановите).Изберете еден ви се допаѓа и да го смири бел шум музика и добра облак светлата се смири да спиеш.Двете деца и возрасни можат да уживаат во цела ноќ на сладок сон.Се прилагодува осветленоста и мека светлина се многу погодни за ноќта употреба. 【BLUETOOTH ЗВУЧНИК СВЕТЛИНА ПРОЕКТОР 】Кога сакате да се опуштите, можете да се поврзете на нашата Галаксија проектор преку Bluetooth за да игра вашата омилена музика.Galaxy светилка проектор држи тепа и се менува бои со ритамот на музиката што ја игра.Уживајте во музиката и ѕвезденото небо проекција во исто време да се создаде романтична и релаксирачката атмосфера, слободно да ги красат вашата спална соба, игра соба, романтична вечера, и лица според вашите желби. 【ЛЕСНО ДА се РАБОТИ 】Ѕвезда светлина проектор доаѓа со далечински контролер, можете слободно да го вклучите/исклучите светлата, прилагодување на светлината и јачина, промена на осветлувањето mode/боја, изберете океанот бран LED светло или галакси проекција на владата или и двете.Поставете 4 автоматско исклучување на тајмерот options (0.5 H/1Ж/1.5 H/off).Лесно да се контролира со различни функции со копчињата на галакси светилка. 【СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ВОЗРАСНИ s ден, Божиќ, и годишнината подароци.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата