36 x 24 NSF Нерѓосувачки Челик Маса со Тркала што можат да се инсталираат, Тешки Комерцијални Кујна Храна Првично Табела & Работата на Маса, Прилагодлива Полица, со WATERJOY

36 x 24 NSF Нерѓосувачки Челик Маса со Тркала што можат да се инсталираат, Тешки Комерцијални Кујна Храна Првично

Во магацинот
DEN 1413.60
Од стоката:

NSF Одобрени - Нашите Нерѓосувачки Челик Маса сертифициран од NSF да NSF/ANSI Стандард.Издржливи 201 од не ' рѓосувачки челик и полиран површината нудат поголема рѓа и корозија, и, исто така, ќе не е лесно да се деформирани.Користење партал или хартија што може лесно да се чисти тоа брзо.Прилагодлива Висина - Прилагодлив поцинкуван челик undershelf и 4 челик нозе, можете слободно да ја промените висината на секој метал работа табела нога за да одговараат на вашите барања.Прилагодливи нозе со не се лизга мат обезбеди повеќе stability.By casters, ќе може да се движи лесно.Силен капацитет - Оваа кујна првично маса има 550 lb.врвот полица тежина капацитет и 330 lb.undershelf тежина капацитет за дополнителна сила.Можете да ги зачувувате сè што сакате без тресење.Лесно да се Соберат - Прирачник за настава и инсталација на хардвер вклучен, можете лесно може да се соберат оваа workbench со себе во минути.Професионална Услуга - Вашето задоволство е наша врвот амбиција.Ако имате било какви прашања во текот на вашата употреба, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил за решение.WATERJOY е основана во 1998 година, фокусирајќи се на производи за домаќинство.Нерѓосувачки челик производи се серија на нашите клучни развој.Ние и ветуваме користите само на премијата од нерѓосувачки челик материјал во сите наши производи, и ние ги користиме професионално и строга изработка на секој производ што се произведува.Вашето здравје и задоволство се нашата вечна потрага на целите.WATERJOY Нерѓосувачки Челик Врвот Професионална Кујна Количка Станица!Уживајте во премиум квалитет првично површина, со одделение 201 нерѓосувачки челик маса врвот, корозија и отпорни на абење, нема да се деформира лесно без гужва, хаос или контаминација.Заокружен над табела работ обезбедува безбедност на страна на отстранување на остри агли.Убав избор за користење во кујна, ресторан, училиштето, и сите други домашни или комерцијална примена.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата