10 Компјутери Нерѓосувачки Челик Орев и Hummer Рак Зема Морски Орев Pecans Предници за Домашна Кујна

10 Компјутери Нерѓосувачки Челик Орев и Hummer Рак Зема Морски Орев Pecans Предници за Домашна Кујна

Во магацинот
DEN 249.60
Од стоката:

Материјал : Направен од добар квалитет, од нерѓосувачки челик, анти- ' рѓа и корозија-отпорни, не е лесно да се наведнуваат или да се прекине.Димензии (Прибл.) : 16.5 cm/6.5 во вкупна должина, соодветна должина за контрола.Против пролизгување рачка, едноставна и ергономски дизајн.Одлично за seafoods и ореви, како што се hummer, рак, орев, pecans, лешник и повеќе.Пакетот Вклучува : 10 x нерѓосувачки челик мултифункционален hummer ги собереш.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Должина : 6.5 инчи Количина : 10 компјутери/set Карактеристики : Нерѓосувачки челик материјал, лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно Двојно главата дизајн, може да се реализира на различни функции Одлична за seafoods и ореви, како што се hummer, рак, орев, pecans, лешник и повеќе Напомена : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата