Felo 0715764287 3/8 во. 1 во. Директно Надворешни Circlip Клешти

Felo 0715764287 3/8 во. 1 во. Директно Надворешни Circlip Клешти

Во магацинот
DEN 1408.80
Од стоката:

Circlip Клешти за поставување надворешен circlips на шахти.Против пролизгување, машински прецизност совети.На менувачот обложени со пластика.Со отворање на пролет.Направен од хром vanadium челик, фалсификувани, масло прекалени.Во 1950 година Felo Werkzeug fabrik беше основана во Neustadt (Hessen), Германија.Управувано од страна на иновативни моќ, квалитетот свест и ентузијазам компанијата порасна од скромни почетоци со двајца вработени во една од водечките производители на screwdrivers и битови.Повеќе од 2000 порибено објекти се наоѓаат на дневен располагање на нашите клиенти.На врвот на овој ист број на производи се произведени во приспособен верзии, како специјални алатки и под приватни етикета.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата