DOITOOL Чевли Багажник, апарати за Домаќинство Nonslip Чевли Складирање Рек Организатор (Сив)

DOITOOL Чевли Багажник, апарати за Домаќинство Nonslip Чевли Складирање Рек Организатор (Сив)

Во магацинот
DEN 371.76
Од стоката:

Продавница на чевли во вашата просторија или канцеларија за да се зачува простор.Едноставен и пренослив дизајн за погодност вашиот секојдневен живот.Со аглеста и nonslip текстура дизајн.Боја : Сива Боја.Материјал : Издржлива пластика.Големина ( Максимум ) : 26* 23* 15. 3cm.Се чевлите да влезат во двокреветна соба.Опис си уште проблематичниот дека вашите убави чевли се добие никаде да се стави?Оваа нова складирање чевли рек ќе добиете вашите чевли за да внесете двокреветна соба!Тоа може да погодно продавница на чевли во вашата просторија или канцеларија за да се зачува простор.Едноставен и пренослив дизајн за погодност вашиот секојдневен живот.Карактеристики - Боја : Сива.- Материјал : Издржлива пластика.- Големина ( Максимум ) : 26* 23* 15. 3cm.- Добиете вашите чевли за да внесете двокреветна соба - Продавница на чевли во вашата просторија или канцеларија за да се зачува простор.- Со аглеста и nonslip текстура дизајн.- Едноставен и пренослив дизајн за погодност вашиот секојдневен живот.Нашата Пакет Including1* Домаќинство Nonslip Чевли Складирање Рек Организатор ( Сива ).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата