Стерео во автомобил Приемникот GPS Навигација за Hyundai i20 2012-2014, Андроид 10 Автомобил Стерео 9 Инчен IPS Екран Bluetooth е Радио за Автомобил Поддршка на Apple Carplay и Android Авто

Стерео во автомобил Приемникот GPS Навигација за Hyundai i20 2012-2014, Андроид 10 Автомобил Стерео 9 Инчен

Во магацинот
DEN 4559.76
Од стоката:

✾【ПРИМЕНЛИВИ】 Автомобил стерео за Hyundai i20 2012-2014,на екранот на Допир, автомобил стерео лесно да се инсталира,автомобил аудио (вклучувајќи пластична рамка)1x GPS Antenna1x моќ cableand други потребни кабли и plugs1 x надворешни microphone1 x копија camera Tips Select Професионален Високо-квалитетни GPS Навигација за вашиот љубовен автомобил, само не само да изберете совршен производ ,но, исто така, најдобра услуга!Ако Инсталирате имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници, нашите пријателски услуги на клиентите професионалци ќе ви помогнат во секое време, ви благодариме!(Настава не е вклучена,но ние може да ви помогне во текот на 24 h кога ќе conect нашата).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата