Сива Прекривки Покрие Кралицата Постелнина Поставува Мека Памучна Деца Години Boho Постелнина Прекривки Покрива со Геометриски Chevron Шема,3 Парчиња Полна Големина По

Сива Прекривки Покрие Кралицата Постелнина Поставува Мека Памучна Деца Години Boho Постелнина Прекривки Покрива

Во магацинот
DEN 1415.76
Од стоката:

Естетски Постелнина Set - Ултра-меки 100% Памук, Прекривки Покрие Сет Со Патент Затворање и Агол Вратоврска.Увезени 3 Дел Постелнина Прекривки Покрие Сет,Удобно, Дише,Трајни ,Достапни во Целосен/Кралицата/Кралот, ★★★Појавување на Кралицата Големина Pillowcases Сет, ве молиме побарајте ASIN : B07 LBMJFM6. Boho Прекривки Покрие Дизајн : Геометриски Сива Chevron Шема Cottagecore Постелнина Прекривки ги Опфаќа 3 pc Сет за Целосна Кралицата Кревет, стара шик модерен дизајн утешителот покрие погодна за двете возрасни и деца.Кралицата Големина 3 Парчиња Dorm Постелнина Прекривки Покрие Поставите Вклучувајќи 1 Прекривки Капак (90"x90") и 2 Перница Шамс (20"x26"),(Не Утешителот или Лист).HIGHBUY Ултра Мека Луксузни Стрели Постелнина Колекција Декор Прекривки ги Опфаќа Соодветен Подарок за Жени,Мажи,Тинејџери,Момчиња,Девојки,Години,Расадник,Пријател,Син,Ќерка,Семејството Голема Подароци Идеја за Мајки Ден,Татковци Ден,Божиќ,за Нова Година,за Роденден,Празник или Посебни Денови.Препорачуваме за перење пред првата употреба;Рачно или во машина за миење со топла или млака вода со благ детергент; не кајгана; Собори сува, ниска топлина; не хемиско чистење.HIGHBUY Обезбеди 100% Задоволство, Без прашања Праша,Нашиот Тим Ќе Даде Најдобро Решение во рамките на Кратко Време.Оваа 3 Парчиња Постелнина Поставува доаѓаат со 1 прекривки капак и 2 перница шамс (утешителот или лист не се вклучуваат).Екстра Перница Шамс и Појавување Опремени Лист се достапни за цел одделно;.Целосната/Кралицата Големина Прекривки ги Покрие : 90 од 90 инчи + Перница Шамс : 20 од 26 инчи ;.Кралот Големина Прекривки ги Покрие : 90 страна на 104 инчи + Перница Шамс : 20 од 36 инчи;.Лесно Нега : Миење одделно, избегне впива за повеќе од 30 минути ; Машина за миење, води температура може,т над 86 степени Целзиусови ; Висат да се исуши во сенка, да се избегне изложување на сонце.Оваа 3 Парчиња Постелнина Поставува доаѓаат со 1 прекривки капак и 2 перница шамс (утешителот или лист не се вклучуваат)Екстра Перница Шамс и Појавување Опремени Лист се достапни за цел одделно;Полна/Кралицата Големина Прекривки ги Покрие : 90 од 90 инчи + Перница Шамс : 20 од 26 инчи ; Цар Големина Прекривки ги Покрие : 90 страна на 104 инчи + Перница Шамс : 20 од 36 инчи;Лесно Нега : Миење одделно, избегне впива за повеќе од 30 минути ; Машина за миење, води температура може,т над 86 степени Целзиусови ; Висат да се исуши во сенка, да се избегне изложување на сонце.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата