Hibye Кварц Часовник Движење Механизам Раце Ѕид Поправка Алатка Делови Молчи Комплет Наместен DIY

Hibye Кварц Часовник Движење Механизам Раце Ѕид Поправка Алатка Делови Молчи Комплет Наместен DIY

Во магацинот
DEN 348.00
Од стоката:

♥ 114% сосема нов и висок квалитет. ♥ Часовник делови и прибор се одлични за поправка, замена или изработка на часовници. ♥ Едноставен дизајн. ♥ Големината е повеќе комплицирано, ве молиме погледнете на сликата на екранот. ♥ Количина : 15 сет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата