салфетка носителот Бања Тоалетна Хартија Носителот Водоотпорен за Тоалетна Хартија Крпа Носителот Складирање Кутија Тоалет Тркалаат Носителот Бања Прибор

салфетка носителот Бања Тоалетна Хартија Носителот Водоотпорен за Тоалетна Хартија Крпа Носителот Складирање

Во магацинот
DEN 5585.76
Од стоката:

Движењето принципот на макарата е правилно подготвени и не џем.Мала фигура и голем простор, универзал за труд и ролни хартија.Светлината луксуз и исклучителна изработка создава класичен естетски.Со прецизен отворање на мувла процес, целиот надворешен рамка е integrally формирана со добра waterproofness.Притиснете pop-up, потоа притиснете го копчето затвори, не е комплициран процесот на демонтажа за да прават хартија вчитување полесно и побрзо.Движењето принципот на макарата е правилно подготвени и не џем.Мала фигура и голем простор, универзал за труд и ролни хартија.Светлината луксуз и исклучителна изработка создава класичен естетски.Со прецизен отворање на мувла процес, целиот надворешен рамка е integrally формирана со добра waterproofness.Притиснете pop-up, потоа притиснете го копчето затвори, не е комплициран процесот на демонтажа за да прават хартија вчитување полесно и побрзо,Стил : Европската style Name : Wallpaper виси крпа rack Size : 122*135*135 cm Weight : 650g Material : ABS+PSPerfect за тоалет, кујна, дневна соба, спална соба, ресторан и тоалет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата