Tgoon Говорник, Модерен Изглед Безжична Q10 Преносни Говорникот Мини Лесни за Надворешна употреба

Tgoon Говорник, Модерен Изглед Безжична Q10 Преносни Говорникот Мини Лесни за Надворешна употреба

Во магацинот
DEN 386.16
Од стоката:

Модерен изглед, и со звук и декорација, отворено преносни мини круг звук.Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Направени од високо квалитетни пластични материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Лесен и компактен, лесен за носење, се задржи слушање со вас.Висок конфигурација никаква бучава, имагинација HIFI добар квалитет на звукот.Функција : 1. Модерен изглед, и со звук и декорација, отворено преносни мини круг звук.2. Висок конфигурација никаква бучава, имагинација HIFI добар квалитет на звукот.3. Лесен и компактен, лесен за носење, се задржи слушање со вас.4. Направени од високо квалитетни пластични материјали, цврсти, трајни и долг животен век.5. Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Speaker Model : Q10 Material : Plastic Color : Како Слики Shown Bluetooth Верзија : V5.02.0 USB Полнење Влезен Напон : 5 VBattery Капацитет : 400m Ah Battery Тип : Литиум Батерија, 14500 Endurance Моќ : За 6-12 Hours Charging Време : 2-3 Hours Stereo Звучникот Номинална Моќност : 3 WCharging Напон : 5 VDCLithium Батерија : 3.7 VFM Прием Функција : No Storage Картичка : Поддршка(Не се Вклучени) SNR : 280 HZ-16 KHZ / 95d BBluetooth Користење Фреквентен Опсег : 2.4000 GHZ-2.4835 GHZWireless Пренос на Далечина : Прибл. 10m/32.81 ft Weight : Прибл. 131g Пакет Листа : 1 x Bluetooth Speaker1 x Полнење преку USB Кабел.

Таа е поголема од информацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Speaker
Model:
Q10
Material:
Plastic
Color:
As Pictures Shown
Bluetooth Version:
V5.0
2.0 USB Charging Input Voltage:
5V
Battery Capacity:
400mAh
Battery Type:
Lithium Battery, 14500
Endurance Power:
About 6-12 Hours
Charging Time:
2-3 Hours
Stereo Loudspeaker Rated Power:
3W
Charging Voltage:
5VDC
Lithium Battery:
3.7V
FM Reception Function:
No
Storage Card:
Support(Not Included)
SNR:
280HZ-16KHZ / 95dB
Bluetooth Using Frequency Range:
2.4000GHZ-2.4835GHZ
Wireless Transmission Distance:
Approx. 10m/32.81ft
Weight:
Approx. 131g
Package List:
1 xBluetooth Speaker1 x USB Charging Cable :

Производи во категоријата