Rearview Огледало Стакло, 2 ПАРЧИЊА Надвор ретровизорот Стакло Лево Десно Само Лепило Замена за Astra H 2004-2009

Rearview Огледало Стакло, 2 ПАРЧИЊА Надвор ретровизорот Стакло Лево Десно Само Лепило Замена за Astra H 2004-2009

Во магацинот
DEN 1324.80
Од стоката:

【Широка Примена】Rearview Огледало Стакло е погодна за Опел Astra H 04-09, за "Опел" Astra H 04-09 и за Holden Astra H 04-09.Тоа е специјално произведени со прецизност, ве молиме потврдете дали тоа е погоден за вашето возило пред ставање на ред. 【Високо-квалитетни материјали】ретровизорот Стакло е направен од висок квалитет на стакло материјал, висока и ниска температура отпорни, анти-стареењето и издржливи.Токму намали за да одговара на обликот и изгледот на фабрика за стакло, директна замена на стари или скршени еден. 【Професионални перформанси】 стакло rearview огледало има добра рефлексивноста, може да ви обезбеди со undistorted ултра-јасни слики, да помогнат во намалување на слепи точки, лесно може да се набљудуваат ситуацијата зад автомобилот, и значително подобрување на безбедноста на возењето. 【Лесно да се инсталира】На rearview огледало леќа има силно лепило на грбот, која има добра адхезија, не е лесно да се возраст, и е издржлив.Пакетот вклучува надвор rearview огледало очила на двете лево и десно страни подобро да одговара на вашите потреби. 【Купи со доверба】Од набавка на суровини на фабриката инспекција на производи, ние ќе вршат инспекција во секој линк, и секој линк има рекорд.Уписите за секоја контрола на квалитетот линк во процесот на производство се многу строги, па може да се купи со доверба.Како да го Користите : Директна замена за инсталација и употреба.Спецификација : Предмет Тип : Надворешноста Rearview Огледало Стакло Материјал : Стакло + ABS Монтажа Позиција : Право Rearview Огледало Fitment : Замена за Опел Astra H 2004-2009 Замена за "Опел" Astra H 2004-2009 Замена за Holden Astra H 2004-2009 Пакет Листата : 2 x Надворешноста Rearview Огледало Стакло.

Таа е поголема од информацијата

Item Type:
Exterior Rearview Mirror Glass
Material:
Glass + ABS
Mounting Position:
Right Rearview Mirror
Fitment:
Replacement for Vauxhall Astra H 2004-2009 :
Replacement for Opel Astra H 2004-2009 :
Replacement for Holden Astra H 2004-2009 :
Package List:
2 x Exterior Rearview Mirror Glass :

Производи во категоријата