Дете Маскирани Бања Пешкир Бери Букет Шема Деца Бања Плажа Крпа Пливање Крпи за Момчиња Девојчиња (2-7 Години Деца)

Дете Маскирани Бања Пешкир Бери Букет Шема Деца Бања Плажа Крпа Пливање Крпи за Момчиња Девојчиња (2-7 Години

Во магацинот
DEN 647.76
Од стоката:

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Мека Ткаенина : Овој Деца Маскирани Бања Пешкир Е Направен Од Чисто Микрофибер И Е Супер Меки.На Дише И Издржливи Ткаенини Е Многу Абсорбента, Одржување На Вашето Дете Удобно И Кул.Површината Влакна Од Густа Ткаенина Крпа Се Дури, Тесни И Мека.Соодветна Големина : Големината На Маскирани Крпа Бања Пешкир Е 23.7 Инчи X 23.7 Инчи, Со 11.4 Инчен Headscarf, Која Е Доволно Голема За Години И На Децата (Возраст : 2-7 Години/Висина : 78-130 Cm/30.71x51.18 Во).Маскирани Дизајн : На Маскирани Бања Пешкир Има Капа И Брзо Копче На Секоја Страна.Децата Може да се Стави На И полетување Лесно, И Не Мора Да се Грижите За Лизгање, Додека Ужива во Бања Време.Супер Абсорбента Материјал Може Да Се Задржи Топло, Анти-Навремено И Кожа-Пријателски. 3d Дизајн : 3d Моделот На Ова Удобно Плажа Крпа Има Многу Шарени И Симпатична Модели, Бања, Плажа, Базен, Не Само На Плажа Крпа, Но, исто Така, Може да Се Користи Како Наметка, Базен Крпа, Bathrobe, Крпа, Итн.Спречување На Децата Од Фаќање На Ладно.Идеален Подарок : Нашата Маскирани Крпа И Завиткајте Е Погодна За Туш Време, Базен Партија, Плажа Одмор, Пливање Или Други Прилики.Тоа Е Одличен Избор, Како Подарок За Секое Дете.Или Внимателен Подарок За Пријателите И Децата.Име на производ : Деца Маскирани Бања Пешкир (За Деца Од 2-7)Материјал Опис : Superfine Полиестер Влакна (Полиестер)Додаток Структура : Постои Шапка, И Таму Е Брзо Копче На Секој Side Washing Инструкции : Рака Мие Или Машина за Миење, Висат Да се Исуши, Не Железо.Посебна Забелешка : Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е во Рок од 1-2cm.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата