Tachiuwa 11PCS Виножито Тунелот Играчки на децата во Предучилишните Дрвена Зграда Пластовидно Деца

Tachiuwa 11PCS Виножито Тунелот Играчки на децата во Предучилишните Дрвена Зграда Пластовидно Деца

Во магацинот
DEN 935.76
Од стоката:

РЕДЕЊЕ ВИНОЖИТО ИГРАЧКА : На Виножито блокови се станот што го прави стои за нив добро.Вгнездување на редење виножито блок поставена во 11 различни бои и големини.Совршен за Учење играчки за вашите деца.ИНСПИРИРА КРЕАТИВНОСТ : Сводови може да се користи како тунели, мали куќи, ридови, лулка столици или кревети за малку кукли.нека вашата имагинација !Погоден за сите видови на претендираат се игра со голем број на различни решенија. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ние дизајн секоја играчка највисоките стандарди за квалитет, и да го негува умови и срца.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : 11 парчиња вгнездени заедно мерка 14.37" широк x 7.28" висока.Шарени, arched градежни блокови нудат различни можности од конвенционалните градежни блокови или штици.ДЕТЕТО : Изработени од не-токсични дрво и дете - на вода базирани боја.Опис : - РЕДЕЊЕ ВИНОЖИТО ИГРАЧКА : На Виножито блокови се станот што го прави стои за нив добро.Вгнездување & редење виножито блок поставена во 11 различни бои и големини.Совршен за Учење играчки за вашите деца. - ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : 11 парчиња вгнездени заедно мерка 14.37" широк x 7.28" висока.Шарени, arched градежни блокови нудат различни можности од конвенционалните градежни блокови или штици. - ИНСПИРИРА КРЕАТИВНОСТ : Сводови може да се користи како тунели, мали куќи, ридови, лулка столици или кревети за малку кукли.нека вашата имагинација !Погоден за сите видови на претендираат се игра со голем број на различни решенија. - ДЕТЕ : Изработени од не-токсични дрво и дете - на вода базирани боја. - 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ние дизајн секоја играчка највисоките стандарди за квалитет, и да го негува умови и срца.Спецификација : - Материјал: Дрво - Боја : Виножито - Size : прибл. 36.5x18.5cm/14.37x7.28inch Package Вклучува : 11 Парчиња Виножито Зграда Blocks Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Таа е поголема од информацијата

- Material: Wood :
- Color:
Rainbow
- Size:
approx. 36.5x18.5cm/14.37x7.28inch
Package Includes:
11 Pieces Rainbow Building Blocks :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :

Производи во категоријата