7Packs Страст Пресврт Коса 18Inch Вода Бран Капчиња Коса Страст Пресврт Ombre T30 Капчиња Пресврти Плетенки Долго Бохемски Locs Пресврт Коса Ниска Температура Синтетички Влак

7Packs Страст Пресврт Коса 18Inch Вода Бран Капчиња Коса Страст Пресврт Ombre T30 Капчиња Пресврти Плетенки

Во магацинот
DEN 479.76
Од стоката:

Страст Пресврт Коса е Супер Мека,лесна Тежина,Метежот-бесплатно, Пролевање-бесплатно, Без мирис.Многу лесен за пресврт и да ја инсталирате, Природни&Стилски изглед. 18 Inch Pretwisted Страст Коса 100% Висок Квалитет Ниска Температура Топла Вода Поставување Kanekalon Синтетички Влакна.Тоа е најдобар влакна материјали.Нејзините физички својства, изглед, боја и текстура се многу слични со реалниот коса. 7 Packs Страст Пресврт Капчиња Плетенки Коса 80g/Пакет 22 Насоки/Пакување,Обично 5-7packs може да полна глава.Можете Да Заштедите Многу Повеќе Време да се Направи Нова Фризура со Вода Бран Страст Пресврт Капчиња Коса.Бохемски Страст Пресврт Боја на Косата & Големина, 18 Инчи Долго Страст Пресврт Коса,1 B, T27, T30,1 B/БУБАЧКИ.исто така можете да се меша со различни бои да се направи страст пресврт фризура како што сакате.Тоа е голем тренд во Америка, во потрага за заштитни фризури, тука е, вие сте во можност да карпа на вашата коса, како ви се допаѓа, средна должина страст пресврт, долго пролет пресврт, долго страст пресврт итн.Тоа ќе глам до вашиот секој ден се погледне.Многу Лесно Да се Инсталира и Топла Вода Поставување ,Можете Да Заштедите Многу Повеќе Време да се Направи Нова Фризура со Вода Бран Страст Пресврт Капчиња Коса.Страст Пресврт Коса е Супер Меки,Лесни, Метежот-бесплатно, Чеша-бесплатно, Пролевање-бесплатно,Без мирис ,Природни Стилски изглед, Долги-трајни.Страст Пресврт Коса Направи со 100% Hight Квалитет Ниска Температура Kanekalon Синтетички Влакна Топла Вода, Поставување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата