Зимски 2022 Распукана Кожа Поправка на Крем, Против Попуштат&рака, Нога Крем, Навлажнувачки Нога Крем за Сува Разбиена Потпетици, за Груба, Сува и Подсечен Рацете и Но?

Зимски 2022 Распукана Кожа Поправка на Крем, Против Попуштат&рака, Нога Крем, Навлажнувачки Нога Крем за Сува

Во магацинот
DEN 404.64
Од стоката:

[Зима Анти-Напукнување Мраз] : Во зима, треба силна навлажнувачки крем за сува, подсечен, груб и lumpy кожата, Овој попуштат поправка крем е кожата-friendly и лесно да се апсорбираат, омекнување и мазнење на дебели, calluses и Лушпеста кожа, поправка крем е добар избор. [Безбедно Состојки] : на Оваа страна крем е богата со масло од чајно дрво, алое вера, масло од кокос, камелија екстракт од зелен чај, кој може да го намали црвенило, воспаление и иритација Намали calluses и намалување на акумулацијата на calluses. [Ефикасен третман] : Нежно разлиствам мртвите клетки на кожата и враќање на кожата бариера.На разбиена пета третман нога крем replenishes влага и храна за суви и испукани кожата, ги прави помазна без пукање. [напредни поправка нога крем] : напредна поправка крем за нозете, потпетици, рацете, лактите, ноктите и колената.Оваа суви и испукани кожата поправка крем е без мирис и е погодна за сите типови на кожа. [Serive] : ви Благодариме толку убава/убав за шопинг во мојата продавница, Кога ќе се добие производ што е незадоволителен или оштетен, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви даде задоволителен одговор 24 часа на ден.Анти Попуштат Нога Крем, Зима 2022 Испукани Кожата Поправка Крем, Напукнување Крем 15g, Испукана Пета Поправка Крем, Навлажнувачки Нога Крем За Сува Разбиена Потпетици се Опише : 1. Текстурата на топол мед крем, moisturizes мускулите и oozes на нафта кога допре 2. Растенијата суштината Спецификација : Име на Производ : Зимски цврста рака навлажнувачки анти-сушење крем Нето содржина : 15g Производ големина : 54x54mm пакетот вклучува : 1/2 парчиња x Испукани Кожата Поправка Крем Информации : 1.Поради рачни мерења, ве молиме овозможи мало мерење отстапувања. 2.Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.

Таа е поголема од информацијата

Product Name:
Winter strong hand moisturizing anti-drying cream
Net content:
15g
Product size:
54x54mm
The package includes:
1/2pcs x Cracked Skin Repair Cream :
Notice:
1.Due to manual measurements, please allow slight measurement deviations. :
2.Due to the different display and lighting effects, the actual color of the item may be slightly different from the color displayed in the picture. :

Производи во категоријата