mDesign Плакарот Ѕид Метал Додаток Организатор и Складирање на Центарот за Модерни Тенок Држачот за Женска и Mens Врски, Каиши, Марами, очила за сонце, Часовници - Хардвер

mDesign Плакарот Ѕид Метал Додаток Организатор и Складирање на Центарот за Модерни Тенок Држачот за Женска

Во магацинот
DEN 407.76
Од стоката:

ОРГАНИЗИРАЊЕ прават ЛЕСНО : Тоа е лесно да додадете лесен прилагодено за складирање на било плакарот или соба со овој ѕид додаток организатор; Сите на вашите врски, ремени, и други додатоци се уредни, се организираат и во нивното место со оваа корисна помошник; Води неискористени ѕид простор и да ја претвори во драгоцено складирање; Сет од 2. ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Овој стилски ѕид плакарот организатор лесно месеци да плакарот или спалната соба ѕидови со вклучен хардвер; Планината зад или во внатрешноста на врати за да креирате дополнителни складирање; m DESIGN СОВЕТ : Проверете вратата длабочина и да избере соодветно големина хардвер.ФУНКЦИОНАЛНА за Голема спална соба, бања, сала и mudroom плакари во куќи, станови, апартмани, condos.ученичките домови, campers, RVs и повеќе.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик со трајни рѓа-отпорни заврши; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секој Мерки 2.75" x 14.25" x 2.25" висока.Се оптимизира плакарот, салон, фиока, или дури и подот со компактен, пластовидно ткаенина чување на коцки.Располагање со прозорецот и капак опции, можете лесно да ги видите вашите елементи, додека одржување на нередот на минимум.Коцки се флексибилни и расклопна кога не е во употреба.Категоризираат и да ги сортирате вашите чорапи, долна облека, кошули, leggings, тренингот опрема, и други додатоци со шарени фиока dividers.Секој поединечен оддел држи вашата облека уредни и подредени, па можете да најдете токму она што ви треба.Овие расклопна одделувачите што се компактни и одлична за станови, мали домови и condos, патување, и ученичкиот дом соби.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата