Обновливи Силикони Храна Складирање Ќеса Запечатена со Силиконска Свежи-Водење Торба Фрижидер Микробранова Печка за Греење Храна Складирање Кутија (транспарентн

Обновливи Силикони Храна Складирање Ќеса Запечатена со Силиконска Свежи-Водење Торба Фрижидер Микробранова

Во магацинот
DEN 448.56
Од стоката:

【Храна одделение силиконски материјал】 : На обновливи храна складирање торба е направен од 100% чиста храна одделение силиконски материјал, кој е еколошки пријателски, здрав и еднократно. 【Едноставен и лесен операција】 : На силиконски чување на храната торба усвојува виткање дизајн, умен тока, може да се управува со една рака, големи отворање дизајн, правоаголна кутија устата, автоматско отворање, лесно да се стави во и извади предмети. 【Да зачувате простор】 : На јадицата дизајн на количка за само-запечатување на силиконски свежи-одржување на чантата може да се врши или обесени.Прецизност виткање дизајн, меки силиконски материјал, добра цврстина, издржливи.Откако беше укината, јачината на звукот е мал и не заземаат простор. 【Широка примена опсег】 : микробраново загревање на чување на храната кутија е погодна за леб, бисквити, грицки, и може да се користи и за конзервирање на зеленчук, овошје и месо.Тоа исто така може да се користи за чување на млекото и супа засекогаш.Тоа може да биде ладилник и загрева во микробранова печка.Од суштинско значење за домашни патување. 【Голем капацитет】 : 184mm*1136mm*125mm. 1500ml пред виткање, 1000ml по виткање.Оваа силикони складирање перниче е многу лесно да се чисти и да се носат. 【Храна одделение силиконски материјал】 : На обновливи храна складирање торба е направен од 100% чиста храна одделение силиконски материјал, кој е еколошки пријателски, здрав и еднократно. 【Едноставен и лесен операција】 : На силиконски чување на храната торба усвојува виткање дизајн, умен тока, може да се управува со една рака, големи отворање дизајн, правоаголна кутија устата, автоматско отворање, лесно да се стави во и извади предмети. 【Да зачувате простор】 : На јадицата дизајн на количка за само-запечатување на силиконски свежи-одржување на чантата може да се врши или обесени.Прецизност виткање дизајн, меки силиконски материјал, добра цврстина, издржливи.Откако беше укината, јачината на звукот е мал и не заземаат простор. 【Широка примена опсег】 : микробраново загревање на чување на храната кутија е погодна за леб, бисквити, грицки, и може да се користи и за конзервирање на зеленчук, овошје и месо.Тоа исто така може да се користи за чување на млекото и супа засекогаш.Тоа може да биде ладилник и загрева во микробранова печка.Од суштинско значење за домашни патување. 【Голем капацитет】 : 184mm*1136mm*125mm. 1500ml пред виткање, 1000ml по виткање.Оваа силикони складирање перниче е многу лесно да се чисти и да се носат.Боја : сина, зелена, розова, транспарентен Материјал : храна одделение силиконски храна одделение PC Температура отпор : 40°C~+200°с.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата