Рутер Битови Крајот Мелници Поставите Мелење Машина Алуминиумски Слој Волфрам Челик Алатка Од Алуминиум Cnc Maching 3 Сечилото Endmills Врвот Мелење Машина Дрво Мелење Маш?

Рутер Битови Крајот Мелници Поставите Мелење Машина Алуминиумски Слој Волфрам Челик Алатка Од Алуминиум Cnc

Во магацинот
DEN 378.00
Од стоката:

Широко Апликација : Ова карбид рутер бита може да се користи на многу полиња,како што се ПХБ,SMT,CNC,мувла,пластични влакна,карбонски влакна,тврдо,печатени плочки на табла и така натаму.Погоден за стругови,мелење машини,клупа вежби.вежба притиснете и др.Издржливи,висока прецизност и не е лесно да се скрши;тоа е без чад и брус-слободна, додека обработка.Применливи Материјали : Широко се користи во различни материјали, вклучувајќи пластика,алуминиум,плочки на табла,дрво,како и други прецизни делови обработка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата