Хартиени Кеси 25 Изгорени Портокал Стока Шопинг Рачки 8 ¼ x 4 ¾ x 10 ½ H, Совршен за продажба на Мало & Партија Услуги

Хартиени Кеси 25 Изгорени Портокал Стока Шопинг Рачки 8 ¼ x 4 ¾ x 10 ½ H, Совршен за продажба на Мало & Партија

Во магацинот
DEN 1905.60
Од стоката:

8 ¼ "Долго x 4 ¾" Длабоко x 10 ½ " Висока (Младенче).Случај на 25. 70# Хартија Тежина Извртени се Справува со Совршен за сместување средни набавки, како и подароци, ситните, облека, и други општи стока, вашите клиенти ќе љубов носи дома овие стилски кеси!Секоја торба е изградена со солза отпорни на хартија и јаже рачки, обезбедување на издржливост додека клиенти се земе дома на нивните набавки.Кој има страна gusset, овие кеси fold flat за практично складирање на проверете контра.Се продаваат во случаи на 25 кеси.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата