uxcell 2x12mm Само Прислушување Завртки Филипс Пан Главата на Завртката 316 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки елементи Завртки 50Pcs

uxcell 2x12mm Само Прислушување Завртки Филипс Пан Главата на Завртката 316 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки

Во магацинот
DEN 232.56
Од стоката:

Модел : 2x12mm; Завртка Должина : 12mm/0.47"; Завртка Главата Кол : 3.5 mm / 0.14"; Материјал : 316 од не ' Рѓосувачки Челик.Пакет Содржина : 50(+/-2%)Компјутери x Авто Прислушување Завртки; Завртка Ритам Тип : Филипс Пан Главата.Филипс пан главата само прислушување завртки, Филипс диск.Метрички само прислушување завртки за универзална употреба. 316 од не ' рѓосувачки челик пан главата завртки за фиксирање на објекти во корозија-отпорни и влажна средина.Широко се користи во правец на енергија индустрија, воздушната индустрија, канцелариска опрема индустрија, петрохемиската индустрија, електроника индустрија, комуникација индустрија, бродоградба индустрија, машини, итн.Опис : * 316 од не ' рѓосувачки челик пан главата завртки за фиксирање на објекти во корозија-отпорни и влажна средина.* Широко се користи во индустријата за мебел, ветерна енергија индустрија, воздушната индустрија, канцелариска опрема индустрија, петрохемиската индустрија, електроника индустрија, комуникација индустрија, бродоградба индустрија, машини, итн.* Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Спецификација : * Име на Производ : Само-Прислушување Завртки* Материјал : 316 од не 'Рѓосувачки Челик* Боја : Сребро Сива* Модел : 2x12mm* Завртка Должина : 12mm/0.47"* Завртка Главата Кол : 3.5 mm / 0.14"* Завртка Ритам Тип : Филипс Пан Главата Пакет Содржина : * 50(+/-2%)Компјутери x Авто Прислушување Завртки.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата