Bringer 6-Пакување Од 1,5 Л Мини Пластична Кутија за Складирање, Јасно Складирање Бин со Капаци

Bringer 6-Пакување Од 1,5 Л Мини Пластична Кутија за Складирање, Јасно Складирање Бин со Капаци

Во магацинот
DEN 551.76
Од стоката:

6 пакети пластични кутии продава во собата.Мала големина, не ќе се земе премногу простор.Пластични latching складирање кутија со капак, има голема sealability. 8.46" x 5.11" x 4.92" за секоја мала пластична кутија.Користење на нив во различни места, на пример десктоп, полица, шкафот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата