130 Парчиња Смола Мечка Помине и 3D Акрилик Пеперутка Шарм за Нокти во 3 Големини Ноктите Додатоци Симпатична DIY Носат Шарени Нокти Пеперутка Помине Дизајн Изработкат

130 Парчиња Смола Мечка Помине и 3D Акрилик Пеперутка Шарм за Нокти во 3 Големини Ноктите Додатоци Симпатична

Во магацинот
DEN 167.76
Од стоката:

Она што ќе добиете : ќе добиете вкупно 130 различни ноктите парчиња, вклучувајќи 50 3 D пеперутки во 7 бои, 32 лак нокти во 4 стилови, 48 смола мечка нокти во 8 стилови и мечка помине доаѓа во 3 големини, доволно количество и богати бои за да се исполнат вашите различните потреби, што сте повеќе енергични.Мек материјал : ноктите украс е изработен од полиестер смола, која е помек и посветла отколку традиционалните пластика; површината на мечка е мека и мазна, кој ќе не направи штета на вас кога вашите нокти изгребани вашата кожа случајно, исто така, е лесно да се чисти.Долго-траен перформанси : површината на мечка е многу мазни, издржливи и не е лесно да се носат, може да се примени за долго време, така што никогаш не сте се грижите за тоа треба да го направи тоа повторно во кратко време, и смола мечка сјај е многу добар во сонцето, кој ќе изгледа убава и полна со виталност.Нежни и убави подароци : симпатична шарм мечка помине и изработката пеперутка нокти се многу популарни меѓу жените, без оглед на возраст, кои се убаво подароци за вашите пријатели, семејство и љубовници, покажува својата шармантна и што ги прави среќни.Широко се применува : вие не може да се применува само шарени 3 D пеперутка мечка помине украси собата за вашите нокти, но, исто така, ги красат на вашиот мобилен телефони, чевли, таблети и така натаму, што може да ви овозможи да се создаде убава декорација и занаети според вашата имагинација, кои ви даваат чувство на достигнувања.Сладок и нежен дизајн : ноктите украси се дизајнирани со обликот на симпатична мечка, пеперутка и лак, 3 D дизајн ги направи да изгледаат повеќе живописни, со свежи и убави бои, што ви овозможува да diy со овие нокти за да одговараат на вашите крпа и лесно ќе го фати на другите вниманието.Уживајте во забава : Симпатична ноктите уметност додатоци се избрани бои, кои може да ви даде повеќе можности да се создаде нокти стилови со пријатели и семејства, уживаат во забавата на DIY заедно.

Таа е поголема од информацијата

Color:
as picture shown
Size:
as picture shown
Quantity:
130 pieces
Package includes:
48 x Cute bear resin nails :
50 x 3D butterflies :
32 x Bow nails :
Note:
Please allow a little error on the size due to manual measurement. :
The color might exist slightly difference due to different displays. :
Small items, please keep them away from kids to prevent choking hazard. :

Производи во категоријата