Relaxdays 10030062_1232 Изградена-во Отпад, 3 Прегради, Extendible, Кујна Корпа за Под Кабинет, 8 литри, Капак, 39.5 x 50.5 x беа 25,5 см, Црна, Полипропилен

Relaxdays 10030062_1232 Изградена-во Отпад, 3 Прегради, Extendible, Кујна Корпа за Под Кабинет, 8 литри, Капак,

Во магацинот
DEN 6500.88
Од стоката:

Отпад поделба : практична отпад одделување систем за кујна - идеална за пакување, хартија или отпад од домаќинството.Основите : црна вграден бин HBT : прибл. 39.5 x беа 25,5 x 50.5 cm - 3 ѓубре кутии за секој прибл. 8 литри волумен.Простор за заштеда : планината на бин sorter во кабинетот под мијалникот - се повлече, ако е потребно.Extendible : на телескопски железнички на отпад колектор овозможува целосна екстензија - bin со рачка.Изградба : вклучува шрафовите за монтирање во кабинетот - со практична капак за да ги спречите непријатните мириси.Практична изградена-во корпа за отпад не се добие на начин и во кујната.Тоа може да биде инсталиран во кабинетот, на пример под мијалникот, со затворен монтажа материјал.Благодарение на лесно се движат телескопски шини, тоа може да биде целосно продолжен.Отпадот се повлече-извади резултати со неколку кутии, секој со рачка, што го прави отпад лесно да го решите и кутии за да може брзо да се отстранат.Изработен од пластика, корпа е лесно да се чисти.Вграден-во корпа во детали за : - Обемот на отпад кантите : секој прибл. 8 литри. - Материјал : пластични (ПП), челик. - Боја : црна, жолта, зелена.Отпад сепаратор со 2 кофи. - Димензии (H x W x D) : прибл. 39.5 x беа 25,5 x 30 cm. - Целосно продолжен : прибл. 59 cm. - Кабинет за ширина (внатре) : мин. 45.5 cm. - Тежина : околу. 3.8 кг.Отпад сепаратор со 3 кофи. - Димензии (H x W x D) : прибл. 39.5 x беа 25,5 x 50.5 cm. - Целосно продолжен : прибл. 99.5 cm. - Кабинет за ширина (внатре) : мин. 45.5 cm. - Тежина : околу. 4.8 кг.Простор за заштеда на кујната бин со повлече-out - за Повлекување од бин создава простор во кујната. - Брза инсталација во базата кабинет благодарение на монтирање на материјалот. - Со отстранлив кантите за отпад, вклучувајќи и справи. - За лесно и се чисти отпадот оддалеченост од дома. - Телескопски железница за удобно проширување.Кутија содржина : - 1 x изградена-во корпа. - Со монтирање на материјалот. - Доаѓа со упатства (англиски јазик - Декоративни предмети кои не се вклучени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата