Бети Dain Лесни Чупка Најлон Коса за Сечење/Стил Кејп, Отпорен на Вода, Машина Перат, Постојан Чупка Најлон, Repels Коса, Предвремени Затворање на Вратот, Дарежлив 54 x 60 ин?

Бети Dain Лесни Чупка Најлон Коса за Сечење/Стил Кејп, Отпорен на Вода, Машина Перат, Постојан Чупка Најлон,

Во магацинот
DEN 478.80
Од стоката:

ЧУПКА НАЈЛОН СЕЧЕЊЕ КЕЈП : Направени во САД од отпорен на вода, машина перат, лесни најлон, Бети Dain е Чупка Најлон Кејп е функционална и стилски сечење, обликување и barbering кејп.КОСАТА СЛАЈДОВИ ПРАВО ИСКЛУЧУВАЊЕ : Коса кроења нема да се држат до отпорни на вода, ултра лесни ткаенини.Остатоци слајдови право исклучи така што вашите клиенти да останат чисти во потрага за време стил.КЛИЕНТИ СЕ задоволни, ЗАШТИТЕНИ : удобен предвремени затворање на вратот и великодушни 54 x 60 инчи големина обезбедува клиенти остануваат заштитени и удобно во текот стил состаноци.АЛАТКИ ЗА СОВРЕМЕНИ УМЕТНИЦИ : Иновација е Печат на Бети Dain.Тековната со најновите трендови, Бети Dain дизајнира и произведува стилски салон облека и боја на коса додатоци кои ќе се грижат за функционалноста и модни желби за денешниот коса професионални.СЛУШАЊЕ НА ВАШИТЕ ПОТРЕБИ : Дизајниран и произведен од Бети Dain, која има слушале потребите на косата индустријата и да создаде високо-квалитетни решенија за над 60 години.Тековната со најновите трендови, Бети Dain дизајнира и произведува стилски салон облека и боја на коса додатоци кои ќе се грижат за функционалноста и модни желби за денешниот убавина професионални.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата