Бебе Момче Облека, Бебе Момче Облека Долг Ракав Bodysuit Romper+Панталони+Шапка Облека Сет

Бебе Момче Облека, Бебе Момче Облека Долг Ракав Bodysuit Romper+Панталони+Шапка Облека Сет

Во магацинот
DEN 239.52
Од стоката:

Предвремени затворање.МАТЕРИЈАЛ : Бебе момче облека направена од Памук Смеса.Супер мазна одговара.Удобно и кожата пријателски.ДИЗАЈН : Новородено бебе момче облека подароци момчиња облека нови работи 0-3 месеци дома бебе облека сет.ГОЛЕМИНА : Бебе момче облека 0-6 Месеци 6-12 Месеци 12-18 Месеци 18-24 Месеци 2-3 Т бебе момче подароци.ПРИЛИКИ : Костим за дневно,повремено,формално,роденден,семеен собир,фестивал,роденден,бебе туш или други посебен повод.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Бебе Момче Долг Ракав Bodysuit Врвот x 1 + Долги Панталони x 1 (+ Шапка x 1).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата