LONTECT за Галакси S21 5G Случај Кристално Јасна Транспарентен Солиден Shockproof Хибрид со Полно Тело, Заштитни Случај Покрие [Без Екран Заштитник] за Samsung Галакси S21 5G 6.2 2021, Ј?

LONTECT за Галакси S21 5G Случај Кристално Јасна Транспарентен Солиден Shockproof Хибрид со Полно Тело, Заштитни

Во магацинот
DEN 239.76
Од стоката:

Компатибилен со Samsung Galaxy S21 5 G со 6.2 инчи дисплеј 2021 порака, Не е Компатибилна со други верзии.Овој случај БЕЗ Вграден Екран Заштитник.(се работи за безжичен полнач).Вградени Сјајот Кристали - Сјајот кристали се вградени во случај е тешко надворешниот слој, така што нема да нула или шушка надвор.Види преку Кристално јасно назад ви овозможува со вашиот i Phone софистициран дизајн блесне преку неа.Воскресна рамки на екранот заштита - Дава телефон екран екстра заштита од гребење и кршејќи ако вашиот телефон паѓа и земји со лицето надолу.Три слоеви заштита на вашиот телефон од шокови, штети и dusts, и се чувствуваат мазна и sunggy кога ќе зафат вашиот телефон со овој случај.Одговорно копчето заштита - Rubberized опфаќа штит на јачината на звукот и моќ копчиња, додека одржување на нив се целосно достапни, лесен пристап до сите порти, сензори, звучници, камери и сите карактеристики.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата