AstroAI 47.2 Мраз Scraper и со можност да биде продолжен Снег Четка Сина и Шофершајбната Покритие за Мраз и Снег Браун Пакет

AstroAI 47.2 Мраз Scraper и со можност да биде продолжен Снег Четка Сина и Шофершајбната Покритие за Мраз и

Во магацинот
DEN 623.76
Од стоката:

КОМПАКТЕН & ЛЕСНИ СНЕГ ЧЕТКА : Снег четка е направен со висока јачина на ABS пластика и PVC filaments комбинирана со софистицирана копчето.На лесни алуминиумски тело ви овозможува лесно маневрирање снегот четка со користење на само една рака.МУЛТИ-ОГРАНИЧУВАЊЕ на ДОЛЖИНАТА на ВРЕДНОСТА РОД : непречено, мулти-позиција алуминиум легура вратоврска род може да се прошири од 36.4" да 47.1", полесно да дојдат до средината на вашиот шофершајбната или на центарот на вашиот автомобил, кров.Прилагодување на должината според вашите потреби. 360° PIVOTING ГЛАВА : Rotatable четка глава може да стожерот 360° за да го отстраните снегот од различни агли.Се заклучува во хоризонтална, вертикална, дијагонала насока за леснотијата на користење.Направи го отстраните снегот многу полесно.КРАЈНАТА ЗИМА ЗАШТИТА : Направен од СТП Слој и Високо Водоотпорен Слоевит Оксфорд Ткаенина.Ефикасно ги штити вашиот автомобил против снег, мраз, дожд, лапавица, град, бури, и други зимски остатоци.Совршен Божиќ подароци за зимско отворено!.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО АВТОМОБИЛИ и спортски автомобили : Мерки 94.5*59.1*78.7 инч .Голема покриеност може подобро да ја заштитите покривот на автомобилот, страничните прозорци и автомобилот стакло.Совршено одговара на повеќето автомобили и спортски автомобили(ве Молиме проверете дали растојанието помеѓу двата странични ретровизори е во 82.5 inchs).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата