BDRPZX Метал Ѕид Монтирани Пост Кутија Голема Црна Lockable Mail Кутии, Letterbox, Водоотпорна

BDRPZX Метал Ѕид Монтирани Пост Кутија Голема Црна Lockable Mail Кутии, Letterbox, Водоотпорна

Во магацинот
DEN 405.60
Од стоката:

Поштенското сандаче е солиден и удобен, помага да се спречи вашите важни пораки од тоа да биде неоправдан од оштетените времето, украдени или одење.Тоа е класичен, чист, или може да издвоите за да додадете контраст на вашиот пред тремот или се вклопуваат во без одземање на фокус.Ѕид, поштенско Сандаче содржи пред-drilled дупки, лесно да го инсталирате завртки, може да се монтира лесно и цврсто на ѕидовите, свлечишта, портите или гаражи.Безбедност Копче за Заклучување, Патентиран анти-pry latch механизам за заклучување спречува применети влез.со 2 копче за безбедност, тоа може да се спречи mail кражба.Нејзината црна прав обложен челик боја и правоаголник ќе одговара на избор, дали ќе ги користите на вашиот почетен, farmhouse, или канцеларија.Поштенското сандаче е солиден и удобен, помага да се спречи вашите важни пораки од тоа да биде неоправдан од оштетените времето, украдени или одење.Тоа е класичен, чист, или може да издвоите за да додадете контраст на вашиот пред тремот или се вклопуваат во без одземање на фокус.Ѕид, поштенско Сандаче содржи пред-drilled дупки, лесно да го инсталирате завртки, може да се монтира лесно и цврсто на ѕидовите, свлечишта, портите или гаражи.Безбедност Копче за Заклучување, Патентиран анти-pry latch механизам за заклучување спречува применети влез.со 2 копче за безбедност, тоа може да се спречи mail кражба.Пакување листа : 1 x поштенско Сандаче(Со монтажа додатоци)?Забелешка : * се Должи на рачно мерење на производ големина ќе има одредена грешка, вистинскиот објект, може да имаат одредена боја разлика.Ве молиме погледнете го вистински производ примена.* Времето за испорака е генерално 25-30 дена.Ако не го добиете вашиот купување информации во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето.* Ние нудиме најдобар услуги на клиентите.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и јас ви посакувам среќен живот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата