Малку Колорадо Малку Отпечатоци Кутија, Играчка Блокови

Малку Колорадо Малку Отпечатоци Кутија, Играчка Блокови

Во магацинот
DEN 5732.64
Од стоката:

Направен во сад.Пакет должина : 34.0".Пакет ширина : 21.0".Пакет висина : 6.0".На "ИГРАЧКИ" Играчка Складирање Кутија е дел од нашата Мала Отпечатоци печатени играчка кутии.Малку Отпечатоци линија е базирана на Играчка Складирање Кутија, нашите најпопуларните играчки кутија.Нуди истиот изглед и квалитетот на нашите Класичен Играчка Градите, тоа доаѓа подготвен-да-соберат дизајн, што е повеќе прифатлива да брод и полесно да се складира.Направен во Денвер, Колорадо.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата