LSNLNN Вино Полици,Индустриски Лофт Чаша Вино Багажник, Стакло Багажник, Вино Багажник, Виси Стакло Багажник,Чаша Вино Багажник, со Главата Надолу Бар, Бар Вино Багажн?

LSNLNN Вино Полици,Индустриски Лофт Чаша Вино Багажник, Стакло Багажник, Вино Багажник, Виси Стакло Багажник,Чаша

Во магацинот
DEN 578.40
Од стоката:

5. Функционалност и Елеганција : да се Организираат и да ги Прикажете Вашите Чаши Вино, и се ослободи Вредни Полица / Кабинетот Простор со Нашите Виси Goblet на Сопствениците. 4. Удобен и Прилагодлив : Лесно да се Инсталира за да ги Задоволат Вашите Различни Потреби. 3. Атмосферата : Црна Минималистички Стил Совршено Одговара на Дом и е Широко се Користат во Домовите, Барови, Ba, Итн. 2. Големина : Хуманизирано Дизајн, Квалитет на Вино Решетката е Практичен и Убава, Заштеда на Простор. 1. Материјал : Висок Квалитет На Метал Челична Рамка + Висок Квалитет На Печење Боја.Солиден Конструкција за Лесно Чистење и Долг Живот.Име на производ : Вино Стакло Holder Material : Висок Квалитет на Метал Железо Frame Size : 80 X 35 Cm, 100 X 35 Cm, 120 X 35 Cm Colour : Black Specifications : Вино Решетката X 1 Note : Поради Различни Мерење Алатки и Методи, Големината на Податоците Грешка е Обично 1-3 См.Прости!Овој Пакет Содржи Само Производите што е Прикажано на Сликата и Други Предмети кои Не Се Вклучени во Производот.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате!Ние Работиме Напорно за Вашиот Најбрз и Метод.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата