Econoco 6 Slatwall Делукс Куки, Slatwall куки, Екранот Куки За Панел, Бела, (Пакување од 96)

Econoco 6 Slatwall Делукс Куки, Slatwall куки, Екранот Куки За Панел, Бела, (Пакување од 96)

Во магацинот
DEN 1067.04
Од стоката:

КОМЕРЦИЈАЛНО ОДДЕЛЕНИЕ - Овие panel display куките се неверојатно издржливи.На екранот куки се многу здрав што ги прави совршен за да ги собере сите на вашиот мало и домаќинство потреби кои може да имате.Овие panel display куките се 6" slatwall кука што ги прави одлични за задржување на различни предмети.БЕЛА ДЕЛУКС КУКА - Овие panel display куки ви овозможи висат сите предмети се убаво и со доверба.Бидејќи куките се полу-сјајна Бела завршница, на slatwall panel display куките се стилски, додека сеуште одржување на практичност.ЗА SLATWALL - Овие делукс екранот куки се лесно да се користи на slatwall.Затоа што собата доаѓа со 96 парчиња, тие се лесно да се чуваат кога не е во употреба.Исто така, куките се неверојатно лесно да се откажам од вашиот slatwall.ИЗДРЖЛИВИ - Овие комерцијални одделение panel display куките се неверојатно издржливи и имаат полу-сјајна Бела завршница.Употреба на куки во трговијата на мало прилагодување или дома.Исто така, користете го екранот куки со доверба, бидејќи на нивните трајни природата.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Овие екранот куки се дизајнирани да се покаже и задржете различни видови на мало на производи.Лесен за употреба, место на јадицата на slatwall панел.Генерално, овие panel display куките се идеални за продавница, но исто така одлична за дома употреба.Econoco е Slatwall panel display кука е идеален за вашиот продавница екранот или дома употреба!Овие panel display куки има полу-сјајна Бела завршница што ги прави стилски додека останатите неверојатно издржливи.Изработени од жица, овие екранот куки се делукс ¼ " со дијаметар од 45° пресврт на крајот; првенствено е наменет за мали пакувани стоки или лесни предмети.Нивните backplate конфигурација, исто така, им овозможува на кука за да ги собере било нормално slatwall со или без дополнителен влошки.Исто така, овие slatwall делукс куки доаѓаат во 96-парче сет.Овие panel display куките се лесно да ги ставите на вашиот slatwall, што собранието брзо и лесно.Бидејќи куките дојде во собата на 96, можете да се осигурате дека вашиот дисплеј ќе имаат голем избор.Куките се неверојатно здрав и ќе се одржи својата мала пакувани стоки; панелот куки се совршени за прикажување или за складирање цели.Овие gridwall екранот куки се одлични за сите на вашиот чување и прикажување на потребите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата