AC 250V 15A Подножјето на Возилото се Префрлите,Електрични Еден Подножјето на Возилото Switch-Nonslip Алуминиум Школка-Механички Живот 1,000,000 Пати

AC 250V 15A Подножјето на Возилото се Префрлите,Електрични Еден Подножјето на Возилото Switch-Nonslip Алуминиум

Во магацинот
DEN 722.16
Од стоката:

♥Силна алуминиум легура школка, не е лесно да се оштети, за честа употреба. ♥Усвоени на сребрени контакти, со добра електрична спроводливост. ♥Внатрешни задебелување притисок пролет се протега услуга живот на прекинувач. ♥Nonslip површината дизајн, погодно за контрола од страна на нога. ♥Применливи за медицински инструмент, текстил, опрема за заварување уред, уредот за печатење и така натаму.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата