HiEnd Акценти Савана Западен 5 Парче Служат Во Собата, Taupe

HiEnd Акценти Савана Западен 5 Парче Служат Во Собата, Taupe

Во магацинот
DEN 3360.00
Од стоката:

Поставете совршен табела со овој Савана 5 Парче Служат во Собата.Овој елегантен сет карактеристики на вителот флорални шема со damask талент.Тоа е жив изглед додава на веќе класичен дизајн и може да се воздигне било маса амбиент. 5 парче сет вклучува : (1) Квадратни Служат Послужавник, (1) Квадратни Доделување Боул, (1) Лажица Одмор, (1) 2 Парче Сол и црн Пипер Shaker Сет.Димензии : Служат Послужавник : 13"x13", Доделување Боул : 10.5"x10.5"x4"H, Лажица Остатокот : 10"Lx4.5"Wx1.5"H, Сол & Пипер Shaker : 2.25"x2.25"x3.4"H (секој).Изградена од трајни керамички.Машина за миење садови, микробранова печка и фурна безбедно.Поставете совршен табела со овој Савана 5 Парче Служат во Собата.Овој елегантен сет карактеристики на вителот флорални шема со damask талент.Тоа е жив изглед додава на веќе класичен дизајн и може да се воздигне било маса амбиент. 5 парче сет вклучува : (1) Квадратни Служат Послужавник, (1) Квадратни Доделување Боул, (1) Лажица Одмор, (1) 2 Парче Сол и црн Пипер Shaker Сет.Димензии : Служат Послужавник : 13"x13", Доделување Боул : 10.5"x10.5"x4"H, Лажица Остатокот : 10"Lx4.5"Wx1.5"H, Сол & Пипер Shaker : 2.25"x2.25"x3.4"H (секој).Изградена од трајни керамички.Машина за миење садови, микробранова печка и фурна безбедно.Увезени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата