YYZWNC LED Светилка Преносни USB Полнење Searchlight центарот на Вниманието со База Риболов Светлина Фенер Floodlight (Боја : А, Големина : 20.510.810.2 СМ)

YYZWNC LED Светилка Преносни USB Полнење Searchlight центарот на Вниманието со База Риболов Светлина Фенер

Во магацинот
DEN 10214.40
Од стоката:

Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго траење на батеријата, тешко и анти-падот.Голем и лесен телото го прави лесен за носење.Тоа е многу погодна за активности на отворено како на пример пешачење, кампување, лов, велосипедизам и повеќе активности на отворено.Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго траење на батеријата, тешко и анти-падот.Голем и лесен телото го прави лесен за носење.Тоа е многу погодна за активности на отворено како на пример пешачење, кампување, лов, велосипедизам и повеќе активности на отворено.Опис на производот[Сијалица] : XHP90 LED+КОЧАН бела светлина+КОЧАН црвено светло[Производ големина] : 20.5*10.8*10.2 СМ[Нето тежина] : 762 G[Кутија големина] : 22*16*11.5 СМ[Бруто тежина] : 908 G[Материјал] : ABS+гума【Switch】 : Притиснете на прекинувачот[Батеријата] : Вграден-во 4*2400m Ah 18650 батеријата со заштита одбор[Полнење метод] : Тип-c USB полнење 5 V 1А брзо полнење, поддршка излез, може да се користи како мобилен напојување за полнење електронски производи[Излез] : 5 V 1А[Опрема позиција] : P90 трети опрема : силна светлина-слаба светлина-flash COB 2 опрема : силна светлина-слаба light LED 1 : трепкачко[Zoom mode] : фиксен фокус[Водоотпорен оценка] : IPX6[Lumens] : 3500 LM[Карактеристики] : Едно парче алуминиум легура супер големи првенство, 500 метри долга низа, со јаже, моќ екранот, поддршка излез, супер светло голем дострел бела светлина + црвено страна светлина[Индикатори] : 4 сина моќ индикатори на опашката 25%-50%-75%-100% (сини светла флеш пак за време на полнењето)[време на Полнење] : 6-10 часа[Живот време] : 4-30 часа[Пакетот вклучува] : боја кутија + пренослива светилка + USB кабел + на strap Notice : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Идеален за активности на отворено како на пример пешачење, кампување, лов, велосипедизам и повеќе активности на отворено.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата