Home Копчето Замена Компатибилен со iPhone 6S/6S Плус (Црна), Flex Кабел Конектор + Поправка Алатки со Екран Заштитник

Home Копчето Замена Компатибилен со iPhone 6S/6S Плус (Црна), Flex Кабел Конектор + Поправка Алатки со Екран

Во магацинот
DEN 167.76
Од стоката:

Компатибилен со i Phone 6 S/6 S Плус.Производ вклучува home копче, сет за поправка алатки и екран заштитник сет.На високо-квалитетни производи : Секој производ е тестиран пред пратката.Како да се инсталира : лесно да го инсталирате, можете да ги гледате поврзани со видео пред замена.Добра услуга : Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата